$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,76
€ EURO → Alış: 7,32 / Satış: 7,35

ZİRAAT ODASINA YENİ BİNA

Giresun Ziraat Odası yeni hizmet binası ve yeni adresinde. Oda Başkanı Nurttin Karan, Giresun Ziraat Odası’nı bugünkü inşaat birim fiyatlarına göre yaklaşık 2.5 milyon lira değerinde bir hizmet binasına kavuşturduklarını kaydetti.

ZİRAAT ODASINA YENİ BİNA
  • 30.10.2018
  • 688 kez okundu
Reklam

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, arsasını satın alarak kat karşılığı inşa ettirdikleri yeni hizmet binasına taşındıklarını bildirdi. Karan, Şeyh Keramettin Mahallesi Larçin Sokak eski Kadınlar Pazarı mevkiinde hizmete başlayan Giresun Ziraat Odası binasının, Giresun ve fındık üreticilerine hayırlı olmasını diledi. Giresun Ziraat Odası’na bugünkü değeri yaklaşık 2.5 milyon lira olan bir gayrimenkul kazandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirten Karan, arsasının satın alınarak binanın yapılmasına destek veren Türkiye Ziraat Odaları Genel Başkanı Şemsi Bayraktar başta olmak üzere Giresun Ziraat Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerine temsil ettikleri üreticiler adına teşekkür etti.

Odanın kasasından bir kuruş harcanmadan inşa edilen binanın 3 katının odaya ait olduğunu ve bir katında 150 kişilik toplantı salonu bulunduğunu belirten Karan, “Giresun Ziraat Odası artık yeni yerinde modern binasında fındık üreticilerine hizmet vermeye başladı. Fiziki açıdan oldukça geniş olan yeni binamızda üreticilerimiz işlerini rahatlıkla, çayı, kahvesini içerek hızlı bir şekilde yaptırabilecekler. Bu bina üreticilerimizin öz ve öz kendi malıdır. Onlardan topladığımız aidatlarla onları modern bir binaya kavuşturduk” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ