$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

ZEKA OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GERÇEKLEŞTİ

Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu’un düzenlediği Akıl ve Zeka Oyunları Türkiye Şampiyonası Bursa’da gerçekleşti. 

ZEKA OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GERÇEKLEŞTİ
  • 03.05.2019
  • 618 kez okundu
Reklam

THY, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Curiousandgenius sponsorluğu, Milli Eğitim Bakanlığının, Bursa valiliği ve Bursa Milli Eğitim İl Müdürlüğünün desteği ile yapılan şampiyonanın final günü büyük bir çekişmeye sahne oldu.

Şampiyonlar ödüllerini; Bursa Vali yardımcısı Abidin Ünsal, İstanbul Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Bursa Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Dülger, Bilecik Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Federasyon Asbaşkanı Abdülkadir Sancaktutan ve Federasyon başkanı Şaban Kurt’un elinden aldı.

Giresun’u temsilen şampiyonaya katılan Zeka Oyunları Federasyon ‘u Farmatoru ve usta öğreticisi Yalçın Meşe’nin yönetimindeki takımımız finallere kadar kıyasıya mücadele etti. Aynı zamanda Zuhal Bilim Sanat Çocuk Kulübü Beyin Takımı Öğrencisi olan Takımımıza Zuhal Bilim Sanat Çocuk Kulübü Kurucusu Zuhal İmamoğlu refakat etti. Zuhal Bilim Sanat Çocuk Kulübünün sponsorlugunda çocuklarımız eşsiz bir deneyim zeka dolu bir rekabet yaşadı. TAZOF Farmatoru Zuhal Bilim Sanat Çocuk Kulübü müdürü Yalçın Meşe “Bu çalışmada desteklerini esirgemeyen ve bu heyecanı paylaşmak icin bizimle birlikte Bursa’ya gelme nezaketini gösteren Giresun Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Gökay Tuncer’e, Zuhal İmamoğlu’na değerli velilerimize, Namık Kemal İlkokulu Okul Müdürü Tahsin Bayram ve Müdür Yardımcısı Ahmet Albayrak başta olmak üzere bütün müdürlerimize ilgi alaka ve katkılarından dolayı şükranlarımızı sunarız. Giresun’umuzu en iyi şekilde temsil eden öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi ve seneye şampiyonaya ev sahipliği yapıp Giresun’u inovatif çalışmalarda da marka şehir yapmak için gerekli girişimlerde bulunduklarını belirtti.

Şampiyonaya Giresun Mustafa Kemal Ortaokulu’ndan Nazmiye Meşe, Yeşil Giresun İlkokulu’ndan Arif İşler, Namık Kemal İlkokulu’ndan Oğuz Kaan Tuncer ve Ecrin Nisa Kaçmaz katıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ