$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

YÜZDE 60’I TAMAMLANDI

Dereli Belediye Başkanı Zeki Şenlikoğlu, Giresun’un eşsiz bucaksız doğal güzelliklerine açılan kapısı olan Dereli ilçesini modern ve güzel bir görüntüye kavuşturmak için çalışmaların sürdüğünü belirtti.

YÜZDE 60’I TAMAMLANDI
  • 12.12.2018
  • 776 kez okundu
Reklam

Başkan Şenlikoğlu, DOKAP-Dereli Belediyesi işbirliğinde yapımı süren Dereli şehir geçişi iyileştirme çalışmalarının yüzde 60’nın tamamladığını kaydetti. Yapılan çalışmayla, şehir içi geçişinde bulunan binalarda tek tip mantolama yapıldığını söyleyen Şenlikoğlu, amacımız daha modern ve yaşanabilir bir Dereli” dedi.

Dereli ilçesinin Giresun için önemli bir yere sahip olduğuna dikkat çeken Şenlikoğlu, “Dereli ilçemiz Giresun’un İç Anadolu’ya ve yaylara açılan ilk kapısıdır. Bu nedenle ilçemizin modern ve güzel bir görüntüye kavuşması gerekiyordu. Aslında çok gecikmiş bir işe imza atarak, DOKAP’ın desteğiyle şehir içi geçişinde bulunan binalarımızın dış cepheleri mantolanıyor. Tamamlandığında Dereli şehir içi geçişi yeni ve modern bir kimliğe kavuşacaktır. Yüzde 60’ı tamamlanan mantolama çalışmasının havalar müsaade ederse 1-1.5 ay içerisinde tamamlanması planlanmakta” diye konuştu.

Göreve geldikleri günden beri, Dereli’ye ne hep ne katabilirizin çabasında olduklarının altını çizen Başkan Şenlikoğlu, “yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı ve referansıdır. Önce partim sonra Dereli halkı yeniden takdir eder bizi bu göreve layık görürse, ilk günkü heyecan ve çalışma azmiyle durmaksızın çalışmaya devam edeceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ