$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

‘YUVAMA DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM’

Çotanakların teknik patronu Erkan Sözeri, yuvası olarak gördüğü Giresunspor’a geri döndüğü için çok mutlu olduğunu kaydetti. Sözeri, önce el birliği ile Giresunspor’u ligde tutacaklarını seneye de şampiyonluğa oynayan bir takım kuracaklarını ifade etti.

‘YUVAMA DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM’
  • 24.04.2019
  • 743 kez okundu
Reklam

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, “Giresunspor için taşın altına elimizi değil gövdemizi koyalım dedik. Bütün herkese şahsımıza duyulan güven, gösterilen ilgi ve teveccüh nedeniyle teşekkür ederim” dedi.

ELİMİZDE SİHİRLİ DEĞNEK YOK

“Elimizde sihirli değnek yok, hep beraber başarabiliriz” diyen Çotanakların Teknik patronu Sözeri, “Kalan 4 maçta bir kurtuluş savaşını hep beraber yapacağız. Zor bir dönemden geçtiğimizin farkındayız. Lokman Başkanımızın gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak bir takım kuracağız söylemi çok önemli. Hep kıyısından köşesinden döndük inşallah Allah bu kez utandırmaz. Önceliğimiz bu sezon. Oyuncu grubunu tanıyorum. Fiziksel değil ama mental dokunuşlarla bu sezonu sağ salim tamamlayacağımıza inanıyorum. Hep beraber birlikte olursak Giresunsporumuzu istediğimiz yere taşıyacağız. Giresun ile dokum uyuşuyor. Başarabileceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

BİLGİ KİRLİLİĞİNİ KENARA BIRAKALIM

Giresunspor’dan ayrılırken yaşanan süreçte bazı bilgi kirliliği olduğuna dikkat çeken Sözeri, “Sosyal medya hesabım yok ancak yazılıp çizilenler bize de geliyor. Adana Demir’e giderken başkanla görüşüp öyle ayrıldım. Bilgi kirliliğini artık bir kenara atalım” dedi.

TAKIM OLMAK ÇOK ÖNEMLİ

“Buradan oyuncularımıza da bir mesaj yollamak istiyorum” diyen Sözeri, “Oyuncularımıza çok büyük eleştiriler var. Üzerlerinde bu baskıyı hissettikleri zaman stresle başa çıkılmaz. Fenerbahçe örneğinde olduğu gibi… Giresunspor camiasından ricam çok büyük desteğinizi görürsek bu işi bitireceğiz. Oyuncularım kalan maçlarda çok ciddi performans sergilerlerse seneye de bizimle devam ederler. Takım olmak önemli” dedi.

SAYIN BAKANIMIZ GİRESUNSPOR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Giresunspor’un en büyük destekçisi AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin Giresunspor için çok önemli olduğuna dikkat çeken Sözeri, “Yeni stadımız yapılıyor. Seneye düşündüğümüz kadroyu da yapabilirsek şampiyonluk çok yakışır Giresunspor’umuza. Sayın Bakanımız Nurettin Canikli Beyde her zamanki gibi yanımızda olacaktır. Yeni stadımızda şampiyonluğa oynayan bir Giresunspor çok yakışacak bu şehre inşallah” ifadelerini kullandı.

ADAMA BA’YA KAPILARI KAPATTI

Sözeri yönetim tarafından kadro dışı bırakılan oyuncular konusunda da tüm yetkinin kendisine verildiğini açıklayarak, “Kadro dışı kalanları düşüneceğim ama Adama Ba’yı iyi tanıyorum, disiplinsiz bir oyuncu. Sezon başında ben burada olsam Adama Ba’yı almazdım. Oyuncu aldığı parayı hak edecek. Adama Ba konusunu kapattım Orhan Taşdelen ve Emre Nefiz konusunu düşüneceğim. Oyuncularımla yaptığım toplantıdan sonra her şey belli olacak” dedi.

HABER: MESUT ERDOĞAN

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ