$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

Yüksel: Takipçisi olacağız

İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ünzile Yüksel, Giresun’da sel afeti sonrası yapılan çalışmalara teşekkür ederek, çalışmaların adaletli yapılıp yapılmadığının takipçisi olacaklarını bildirdi. İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu ise, çevre yolu projesinin hayata geçmesi durumunda Giresun’un trafik sorunun yüzde 50 çözüleceğini kaydetti.

Yüksel: Takipçisi olacağız
  • 11.09.2020
  • 345 kez okundu
Reklam

İl Başkanı Eroğlu düzenlediği basın toplantısında, “bütün komşu illerde olmasına rağmen bizim hala Güney Çevre yolumuz yok. Bu yapılırsa trafik sorunu yüzde 50 çözülecektir” dedi.

Giresun’da 22 Ağustos’ta meydana gelen sel afetine dikkat çeken Eroğlu,

“En büyük zarar da Dereli’de oldu. 5 özel uçakla 5 tane bakan geldi. Aradan geçti 20 geçmesine rağmen verilen sözler yerine getirilmedi. Sadece 12 Eylül’de kentsel dönüşüm ihale edileceğini öğrendik. Esnafların zararları ile ilgili ödeme ve zarar tespiti yapılamadı. Sivas yolu Dereli’nin yaralarını sarmak için biran önce yapılmalıdır. Burada yapılan işlerin takipçisi olacağız” dedi.

İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ünzile Yüksel ise sel afeti sonrası yapılan çalışmalara teşekkür ederek, “Ancak adaletli mi eşit mi yerine getiriliyor mu takipçisi olacağız. Giresun çok sahipsiz bir şehir. Giresun’un bitmeyen bir Dereli yolu var, Şebinkarahisar yolu var, Eğribel Tüneli var. Her seçimde ısıtılıp ısıtılıp getiriliyor, sadece konuşuluyor. Eğer yollar nizami yapılsaydı. Köprülerin ihalesi eşe dosta verilmese, ara sıra kontrol edilse bu kadar tahribat olur muydu? Tabana yakın köprü yapılmayacağını bizim atalarımız kemer köprü yaparak göstermiş. Kemer köprüler hala ayakta, ancak iktidarların eserleri ortada. Yanlışı düzeltmek için söz verdiniz, ancak yanlışın üstüne yanlış koydunuz.  Dereli’ye atom bombası atılmış gibiydi. Bu işini takipçisiyiz. Devlete de teşekkür ediyoruz. Çözüm kalıcı olmalı. Allah devletimize zeval vermesin, iyiliğin tabi ki de yayındayız. Körü körüne de hiçbir şeyi eleştirmedik. Türkiye iyi iktidarı görecek. İyilerin iktidarında huzur olacak, adalet olacak, yolsuzluk ve yoksullukla mücadele edilecek” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%