$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

YÖRESEL ÜRÜNLERE MALİ DESTEK GELİYOR

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (DOKA) 114. Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı.

YÖRESEL ÜRÜNLERE MALİ DESTEK GELİYOR
  • 30.04.2019
  • 811 kez okundu
Reklam

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek başkanlığında Trabzon’da yapılan toplantının açılışında bir konuşma yapan Gümüşhane Valisi Taşbilek, toplantının ana gündeminin bölgenin gelişmesine katkı sağlayacağını düşündükleri “Yöresel Ürünler Sonuç Odaklı Programı ve Coğrafi İşaretli Ürünler Mali Destek Programı” olduğunu söyledi.

Gümüşhane Valisi Taşbilek, DOKA yönetim kurulu olarak bölgenin kalkınmasına yönelik çalışmaları değerlendireceklerini kaydederek, “Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın bugün gerçekleştireceğimiz 114. Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Yöresel Ürünler Sonuç Odaklı Programı ve Coğrafi İşaretli Ürünler Mali Destek Programını görüşeceğiz. Ayrıca Rekabetçi Sektörler Programına ilişkin proje önerileri ve 2019 Fizibilite Desteği Programını da değerlendireceğiz. Yönetim kurulu olarak toplantımızın bölgemizin kalkınmasına katkı sağlamasını temenni ediyorum” diye  konuştu.

Toplantıya; Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’nın yanı sıra bölge illerinin vali, belediye başkanı ve Ticaret Odaları başkanlarından bazıları katıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ