$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,37 / Satış: 6,39

‘YİTİRDİĞİMİZ KAVRAMLAR’ AGD’NİN GÜNDEMİNDE

‘YİTİRDİĞİMİZ KAVRAMLAR’ AGD’NİN GÜNDEMİNDE
  • 30.10.2018
  • 569 kez okundu
Reklam

Her geçen gün daha da fazla yitirdiğimiz kavramlar, en çok hasret çektiğimiz şeyler oluverdiler. Anadolu Gençlik Derneği “yitirdiğimiz kavramları” tekrar bulmak için yurt çapında konferanslar serisi düzenliyor.

Bu kapsamda Anadolu Gençlik Derneği Giresun Şubesi’nin düzenlediği “Yitirdiğimiz Kavramlar” konulu konferans 30.10.2018 tarihinde dernek merkezindeki konferans salonunda olacaktır. Konferansın hatibi Diyanet İşleri Uzmanı ve eğitimci yazar Mustafa SOYKÖK’tür.

Yitirdiğimiz kavramları bulmak ve bu kavramlarla kendimizi ve kimliğimizi yeniden inşaa etmek için bu konferansları düzenlediklerini belirten AGD Giresun Şube Başkanı Murat YÜKSEL konferans hakkında bilgi verdi: “Modernleşirken kaybettiğimiz değer ve yitirdiğimiz kavramları konu alan konferans bu konuda şuurlanmamızı sağlayacak diye düşünüyorum. Rızık telaşesinde gündelik işler peşinde koşarken asıl gayemizi, asıl sınavı unutuyoruz. İşte bu konferans durup kendimize ve hayatımıza çeki düzen vermemizi sağlayacak. Konferansa tüm halkımız davetlidir.”

KONFERANSA DAVET

Hatip: Mustafa Soykök – Diyanet İşleri Uzmanı

Konu: Yitirdiğimiz Kavramlar

Tarih: 30.10.2018 Salı günü

Saat: 19:30

Yer: AGD Giresun Şubesi, Necmettin Erbakan Konferans Salonu

Adres: Gazi Cad. Bulut İş Hanı kat 4 (PTT karşısı)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ