$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

YILMAZ’DAN FKB’YE ZİYARET

MHP Giresun Belediye Başkan adayı Hasan Yılmaz ve beraberindeki partililer FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar’ı ziyaret etti.

YILMAZ’DAN FKB’YE ZİYARET
  • 07.01.2019
  • 548 kez okundu
Reklam

Birlik Başkanı Bayraktar ile fındık konusunda sohbet eden MHP Belediye Başkan adayı Hasan Yılmaz, Giresun Fındığına var olan talebi artırmaya yönelik hazırladıkları projeyi anlatarak, görüş aldı. Fındıkta markalaşma ve arz kalitesi ile talep artırımı konusunda proje hazırladıklarını ifade eden Yılmaz; “Şehrimizin sembolü olmuş, ekonomik olarak halen daha baskınlığı bulunan fındıkta markalaşma ve marka artırımı ile kalite standartlarını bir üst çıtaya yükselterek daha iyi yerlere getirilebileceği kanaatindeyim. Bu yönde bir çalışmamız mevcut. Mahalli idareler seçimlerinde halkımız bir beş yıllık görev teslim ederse İnşallah bu projeyi uygulamaya geçirecek, talep artırımına yönelik bizde elimizden geleni yapacağız.” İfadelerini kullandı. Şehrin sorunlarına yönelik hazırladıkları projelerine değinen Yılmaz; “Biz 2 yıldır şehirdeki her problemi yerinde görerek ve yaşayarak çözüm yolları ürettik, Uzun süredir konusunda uzman ekibimizle dersimize çalışıyoruz. Yetki verilmesi halinde var olan tüm sorun ve eksiklikleri gidereceğimizi ifade etmek isterim” dedi.

Bayraktar ise, “TMO stoklarındaki fındığı teminat karşılığı aldık, işleyip iç ve dış piyasada satışa sunacağız. Bu sayede piyasada Fiskobirlik kaynaklı ve markalı fındık arzı konusunda sorun yaşamayacak ve faaliyetlerimize devam edeceğiz. Birliğimiz her zaman olduğu üzere çiftçilerimizin yanındadır” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ