$ DOLAR → Alış: 7,29 / Satış: 7,32
€ EURO → Alış: 8,58 / Satış: 8,61

Yılmaz: İş Değil lâf Üretiyorlar

İyi Parti Espiye belediye meclis üyesi Şaban Yılmaz “Espiye belediye başkanı Mustafa Karadere’nin Altı yıl önce seçim vaadi olarak halka sundukları projeleri yapmadığını, vatandaşın gözüne baka baka yalan söylediğini belirtti.

Yılmaz: İş Değil lâf Üretiyorlar
  • 22.07.2020
  • 378 kez okundu
Reklam

Yılmaz, “Söz verdikleri projeleri yapmaları için belediye meclis toplantısında önerge vermek zorunda kalıyoruz. Verdiğimiz önergeleri RET ediyorlar. 06.07.2020 pazartesi günü Temmuz ayı olağan meclis toplantısı için toplandık vermiş olduğumuz önergeleri sosyal medya üzerinden yayınladım, gündeme dair olduğunu göreceksiniz, belediye meclis üyeleri kamu görevi yapmaktadır. Olumsuz gördüğümüz konuları meclise taşıyoruz ve bu bizim yasal hakkımız olduğu gibi Espiye halkına karşı sorumluluğumuzdur. Verdiğimiz önergeler bazen soru önergesi oluyor. Başkana, belediye imkânlarını şahsi işlerinde kullanıyor musunuz? diye sorduğumuzda, meclis toplantısı karıştı. Toplantı esnasında çirkin kelimeler kullanmaya başladı kendisini uyardım, bir kişinin üslubu belediye başkanlığı makamına yakışır olmalı. Çirkin söz sahibine aittir. Benim meclis üyesi olmam şahsın kimyasını bozuyor, meclisi kirli sözleri ile kirletiyor” dedi.

İyi Parti Espiye belediye meclis üyesi Şaban Yılmaz “Oturum sonuna doğru belediye başkanı soru önergelerine cevap verirken başkan raydan çıktı,küfür ederek şahsıma karşı fiili saldırıda bulundu. Bu sırada kamu görevi yaptığımız salon adamları tarafından saldırıya uğradı, ismin sonradan öğrendiğim şoförü F.Ç belediyedeki görevi ne olduğunu bilmediğim S.Ö. şahsıma arkadan saldırdılar. 155 i aradığım telefonum elimden GASP edilerek emniyete ulaşmam engellendi. Başkan daha önce sosyal medyadan yaptığım haberlerden dolayı şahsımı telefonla arayarak küfür ve hakaret etmişti bu tavrını bildiğim için toplantıların kamera kaydı altına alınması için verdiğim önergeyi RET etmişlerdir. Şahsıma ve meclis salonuna yapılan saldırı plânlı olarak yapılmıştır. İstiyorlar ki herkes üç maymunu oynasın kimse duymasın, kimse görmesin, kimse konuşmasın, idrak edemedikleri bir şey var Şaban YILMAZ ve meclis üyesi arkadaşları tüysüz yetimin hakkını savunmak için mecliste çalışmalarını yapmaktalar. Ayrıca sükûnetini koruyan

Akpli ve İyi partili meclis üyelerine teşekkür ederim. Olayın linç boyutunu engellediler. Biz bundan sonrada mecliste soru sormaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ