$ DOLAR → Alış: 7,62 / Satış: 7,65
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

YILMAZ: HERKESTEN DESTEK BEKLİYORUM

YILMAZ: HERKESTEN DESTEK BEKLİYORUM
  • 06.11.2018
  • 1.633 kez okundu
Reklam

AK Parti’den Espiye Belediye Başkan aday Adayı olan Ahmet Yılmaz, ”Değerli ESPİYE’Lİ Hemşehrilerim..! Halkımızın teveccühünü ve Partimizin resmî onayını aldıktan sonra 31 mart 2019 yerel seçimlerine gireceğiz… Seçimlerde, her kesimden oy alacağımı tahmin ediyorum” dedi.

Yılmaz yaptığı açıklamada, “Hizmet anlamında yönetim anlayışım; Zeytin Dalı Harekâtındaolduğu gibi, askerlerimizin bu ülkenin bekâsı ve savunması için hiçbir parti ayrımı yapmaksızın dış güçlere karşı, omuz omuza verdiği mücadele ruhunun yansıması şeklinde olacaktır. Dur sen kardeşim Şehit olma AK Partilisin, Sen MHP’lisin, sen CHP’lisin vs..denilmiyorsa, ayrım olmaksızın bu ülke için şehit veya gazi oluyorsa (canlarını vatan uğruna feda ediyorsa) ve hiçbir ayrıcalığımız yoksa bizim hizmet anlayışımız da bu ruhla olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Yılmaz, “Kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden herkese eşit muamele edeceğimin sözünü veriyorum. Rabbimiz bizleri yaratırken doğadaki oksijeni eşit paylaşmamızı sağlıyorsa, yaratılışın gayesine uygun hareket etmek zorunda olduğumuzun bilincindeyiz” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ