$ DOLAR → Alış: 7,69 / Satış: 7,72
€ EURO → Alış: 9,03 / Satış: 9,07

Yeşiltepe Mahallesine bir çocuk parkı daha

Görele’ye yaptığı hizmet, getirdiği yeniliklerle yaşlı, kadın, genç, çocuk demeden herkesin güvenini kazanan Belediye Başkanı Tolga Erener, vatandaşlarımızın yanı sıra çocuklarımızı sevindirmeye devam ediyor.

Yeşiltepe Mahallesine bir çocuk parkı daha
  • 04.12.2019
  • 344 kez okundu
Reklam

Hemen hemen her mahalleye çocuk parkı kazandıran Belediye Başkanı Tolga Erener, hızla gelişen ve büyüyen Yeşiltepe Mahallemize ikinci çocuk parkını hizmete açtı.

Yeşiltepe Mahallesine bir çocuk parkı daha kazandıran Erener, çocuk parkının açılışını yaparak, çocuk parkının ilçeye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Hızla gelişen ve büyüyen Yeşiltepe Mahallesinin ihtiyacı olan bir çocuk parkını daha hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Erener, vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza yönelik hizmetlerin devam edeceğini söyledi.

Erener, “İlçemiz hizmet ve yatırım anlamında gelişmeye, genişlemeye devam ediyor. Nüfus ve yer ölçümü olarak hızla gelişen ve büyüyen Yeşiltepe Mahallemizi ikinci kez çocuk parkına kavuşturduk. Çocuklarımızın ailelerini de düşünerek, çocuklarımız oyunlarını oynarken onların dinleneceği sohbet edebileceği kamelya koydurduk. Parkımızda her şey düşünülerek dizayn edilmiştir. İlçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%