$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

YENİKAPI’DA KEŞAP RÜZGARI

YENİKAPI’DA KEŞAP RÜZGARI
  • 30.10.2018
  • 724 kez okundu
Reklam

Giresun Günlerinin son gününde konuşan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, “Keşap ve İstanbul arasında gönül Birliği oluşturduk” dedi.

Emür, “Bu yıl onikincisi düzenlenen Yenikapı günlerine katılım çok yoğun oldu. Bakanımız Sayın Nurettin Canikli, Giresun Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, İstanbul Milletvekili Hasan Turan, diğer vekillerimiz, Giresun ilçe belediye başkanları, protokol üyeleri, STK, il, ilçe teşkilatlarının ve vatandaşların ziyaretleri ile yoğun olarak yaşandı” şeklinde konuştu.

Emür konuşmasını şöyle sürdürdü” Bir Sevdadır Keşap sloganı ile Keşap’ımızı Yenikapı’ya taşıdık. İstanbul ve çevre illerde yaşayan Keşaplı hemşehrimiz hasret giderdik. Giresun Lezzetleri Şenliğinde kendi dalında birinci olan fındık tatlımız ve fındıklı çiğ köftemiz çok ilgi gördü” dedi. Keşap kültürü, tarihi ve doğası İstanbul’da yaşayan vatandaşlara ve yabancı turistlere tanıtıldı.”

“TABİİ BU FAALİYETE DAHA ÇOK KEŞAPIN’ TANITIMI OLARAK BAKIYORUZ”

Başkan Emür şöyle devam etti; “İstanbul’da ki Keşaplılar açısından da çok büyük bir faydası olduğunu unutmayalım. Akrabalarımız, kardeşlerimiz, hemşerilerimiz burada memleketlerine özlemlerini giderdiler. Hep birlikte Keşap’ı İstanbul’a tanıtmış olduk. Katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum. Bu tür organizasyonlar birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor.”

İstanbul ve çevre illerden gelen Keşaplı vatandaşlar Keşap ‘a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Başkan Emür ile bol bol hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ