$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Yeni vaka ve hasta sıfırlandı!

Giresun’da koronavirüs salgını nedeniyle hastanelerde tedavi altında tutulan hasta kalmadı. Giresun’da yeni vaka ve hasta sayısı sıfırlandı.

Yeni vaka ve hasta sıfırlandı!
  • 03.06.2020
  • 1.663 kez okundu
Reklam

Covid-19 salgının başından bugüne kadar 9 binin üzerinde kişiye test uygulanırken, 573 kişide covid-19 tespit edildi. Bu kişilerden 22’si hayatını kaybederek, 522’si tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Giresun’un covid-19 tablosunu AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk açıkladı. Milletvekili Öztürk, Giresun’da koronavirüs salgını nedeniyle pandemi hastanelerinde tedavi gören hasta kalmadığını kaydetti. Son bir haftadır Giresun’da yeni covid-19 vakasına rastlanılmadığını belirten Özürk, bugüne kadar 9 binin üzerinde vatandaşa covid-19 şüphesiyle test yapıldığını, bu kişilerden 573’ünde koronavirüs tespit dildiğini, 22 vatandaşın hayatını kaybettiğini, 522 vatandaşın ise covid-19’u yenerek sağlığına kavuştuğunu ifade etti.

Öztürk, Giresun’da her gün 300 civarında kişiye covid-19 testi yapılmaya devam edildiğini vurgulayarak, salgının geçmediğini ve tedbirlerin elden bırakılmasını istedi. Öztürk, “maske ve eldivenlerimizi takarak, sosyal mesafe kurallarına uyalım” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%