$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

YAŞAM PSİKOLOJİK DANIŞMA MERKEZİ 1 YAŞINDA!

‘Yaşam Psikolojik Danışma Merkezi’nin kurucuları Uzman Psikolog Kader Kandemir ve Uzman Psikolojik Danışman Mehriban Günaydın, merkezin 1.kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama programı düzenledi.

YAŞAM PSİKOLOJİK DANIŞMA MERKEZİ 1 YAŞINDA!
  • 25.03.2019
  • 694 kez okundu
Reklam

Programa AK Parti  Belediye Başkan adayı  Aytekin Şenlikoğlu, eşi Meryem Şenlikoğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, Giresun Belediye Meclisi üyesi adayları Mete Bahadır Yılmaz, Emrah Altıyaprak, Gökhan Bozalioğlu, Cüneyt Erdem ve partililer,  Prof. Dr. Enver Sarı, Uzman Klinik Psikolog Songül Çolakoğlu, Özel Giresun Bakım Merkezi Müdürü Gülseren Kesik, Mavi Tebeşir Okulları Kurucusu Ayşe Şan ve çok sayıda davetli katıldı.

Merkezin kurucuları Kader Kandemir ve Mihriban Günaydın, ‘Kaliteli ve huzurlu bir yaşam için sorun varsa, çözümü de var’ sloganıyla Giresunlulara hizmetin en iyisini vermek için yoğun bir çalışma içersin de olduklarını belirterek, özetle şu bilgileri verdiler:

“Yaşam Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, evlilik ve aile danışmanlığı, bireysel psikolojik danışmanlığı, çocuk ve ergenlere yönelik psikolojik danışmanlık, oyun terapisi, akademik ve cinsel danışmanlık, ebeveyn danışmanlığı, psikolojik testler ve değerlendirmeler, kurumsal danışmanlık ve boşanmaya bağlı yaşanan travmatik olaylar”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ