$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

YAMAK ADAYLARDAN 500 BİN DESTEK SÖZÜ İSTEDİ

YAMAK ADAYLARDAN 500 BİN DESTEK SÖZÜ İSTEDİ
  • 20.06.2019
  • 496 kez okundu
Reklam

Giresunspor eski başkan yardımcısı Nahid Yamak, kongrede yaptığı konuşmada, “Giresunspor’un bayram gününe hoş geldiniz. Bence Giresunspor artık kalite. Biz 10 yıl önce geldiğimizde de bugün de hep iyi olmasını, gençlere bir gün Giresunspor’da oynayabileceklerini aşılamak istedik. Sahamız yoktu, alt yapı tesisimiz yoktu. Biz 9 milyon Euro ile aldığımızda takım 2. Lig’deydi. Sayın Cici’ye buraya geldiği için, Almanya’da çalışıp kazandığı paraları Giresunspor’a harcamak istediği için teşekkür ediyorum. Giresunspor’u alacak kişi gidip bilançoyu alır, gelir-gideri görür. Biz Giresunspor’u aldığımızda borcu bile alamıyorduk. Ben şöyle bir öneri getirmek istiyorum. Biz kötü günde de iyi günde de buradayız. Yenilen tarafın da Giresunspor’a destek vermesini istiyoruz. Hangi yönetim gelirse gelsin yenilen kazanana destek olma sözü, TÜFAD’ın da Giresunspor’a katkı sunmasının sözünü verelim. Yenilen başkan vereceği desteği açıklasın, yenilen başkan bir 500 bin versin mi?” diye sordu.

EREN 500 BİN DESTEĞİ KABUL ETTİ

Sacit Ali Eren, Nahid Yamak’ın 500 bin destek verme sözünü kabul etti ve, “Ben 500 bin TL destek vereceğime söz veriyorum” dedi.

CİCİ 500 BİN DESTEĞİ KABUL ETMEDİ

Yamak’ın sözüne TÜFAD adayı Cici, “Ben 500 bin desteği kabul edemiyorum çünkü faaliyet raporlarında şüphelerim var” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%