$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

YAKAR HIZ KESMİYOR…

Seçim öncesi sahaya inerek ziyaret ve gezilerini sürdüren Bulancak Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Recep Yakar, gönülleri fethetmeye devam ediyor.

YAKAR HIZ KESMİYOR…
  • 19.02.2019
  • 467 kez okundu
Reklam

Yoğun çalışma programına rağmen mesai dışında; görevde başladığı günden itibaren ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, acı ve mutlu günlerinde Bulancaklıların yanında olmaya özen gösteren Belediye Başkanı Yakar, bebek ziyaretleri, düğün ziyaretleri, cenaze ve taziye ziyaretleri ile mutlulukları ve acıları da paylaşmaya özen gösteriyor.

Sadece Belediye Başkanlığı yapmadıklarını ifade eden Yakar, “Gönüllerde hitap ederek, her zaman insanımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Yol yapılır, kaldırım yapılır, hizmet yapılır ama gönül yapmak zordur. Biz gönül belediyeciliği yapmak, gönüllerde taht kurmak için yola çıktık. Bu anlayışla da yolumuza devam ediyoruz. Bundan vazgeçersek, gönüllerden uzaklaşırsak işte o zaman kaybederiz” dedi.

GENÇLERLE BULUŞTU

Pazar günü, Bulancaklı gençlerin bir organizasyonu olarak eski cezaevi parkında gençlerle Pazar kahvaltısında buluşan Başkan Yakar, “Biz hep gençlere önem verdik ve her zaman onların yanında olduk. Zaten, ‘Bizim kaygımız hiçbir zaman gelecek seçimler değil, gelecek nesiller olmuştur’ söylemimizle bunun altını çizdik” diyerek, “Gençler her zaman bizim gururumuz, heyecanımız ve enerjimiz olmuşlardır. Gençler bizim yanımızda olduğu sürece sırtımız yere gelmez” diyerek genlere teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ