$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Yağlıdere’nin filizlerini geleceğe hazırlıyoruz burs projesi

Yağlıdere’nin filizlerini geleceğe hazırlıyoruz burs projesi
  • 04.10.2019
  • 386 kez okundu
Reklam

Yağlıdere belediyesinin organize ettiği hayırseverler tarafından verilecek olan burs yardımı için ilçemize bağlı mahalle ve köylerden 97 öğrencinin başvuruları alındığı bildirildi.

Yağlıdere Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:

Ailelerinin maddi yetersizliği nedeniyle öğrenim görmekte zorlanan öğrencilerimize, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak, geleceğimizin garantisi evlatlarımızın, meslek sahibi, ufku açık bireyler olarak yetişmeleri için, Toplumsal dayanışmanın en güzel örneğine sahip çıkmak için, Esnaflarımızı, İş insanlarımızı,Yurt dışında yaşayan duyarlı hemşehrilerimizin katkılarıyla Yağlıdere belediyesinin organize ettiği hayırseverler tarafından verilecek olan burs yardımı için ilçemize bağlı mahalle ve köylerden 97 öğrencinin başvuruları alınmıştır.

Burs yardımı için başta ABD,İstanbul,Bursa,Giresun,Yağlıdere başta olmak üzere toplamda 50 hayırseverler ve dernekler  katkıda bulunacaktır.

Geriye kalan 47 öğrencinin burs yardımı belediye başkanlığımız tarafından karşılanacaktır.

Yağlıdere’nin Filizlerini Geleceğe Hazırlıyoruz Burs projesine katkılarından dolayı hayırseverlerimize teşekkür eder,ilgi ve alakalarından dolayı sevgili öğrencilerimize de yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileriz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ