$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Yağlıdereli Muhtarın mutlu günü

Yağlıdere İlçesi Oruçbey Mahallesi Muhtarı Mehmet Bıyık oğlu Muzaffer Bıyık’ı görkemli bir düğün yaparak hayatını Yeliz Söğüt ile birleştirdi.

Yağlıdereli Muhtarın mutlu günü
  • 11.09.2019
  • 490 kez okundu
Reklam

Oruçbey Mahallesi Muhtarı Mehmet-Fatma Bıyık ailesi oğlu Muzaffer Bıyık’ı Çorum ‘un tanınmış ailelerinden Zöhre-İsmail Söğüt çiftinin kızı Yeliz Söğüt ile evlendirdi.
Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş’ın kıydığı nikâh törenine, Belediye Başkanı Yaşar İbaş, AK Parti Yağlıdere ilçe Başkanı Ömer Bayram, MHP ilçe Başkanı Kamil Turan, İGM üyeleri, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, mahalle ve köy muhtarları ile çok sayıda davetliler katılarak, Muhtar Mehmet Bıyık’ın oğlu Muzaffer Bıyık’ın mutlu gününe ortak oldular.
MUHTAR ÇOK MUTLUYDU
Düğün davetine katılarak, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan akrabalarına ve dostlarına teşekkür eden Yağlıdere İlçesi Oruçbey Mahallesi Muhtarı Mehmet Bıyık, oğlu Muzaffer Bıyık’ın mürüvvetini görmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederken, gelin ile damadın mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Yağlıdere Mega Kapalı Halı sahada yapılan ve geç saatlere kadar devam eden düğüne katılanlar gönüllerince eğlendiler.
Giresun Gazete net ailesi olarak, genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar
diliyoruz

(SERAP BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ