$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,78 / Satış: 7,81

Vali Ünlü’ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Giresun Valisi Enver Ünlü, 18 Haziran tarihinde Giresun Valisi olarak göreve başlamasının kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak isteyenlerle toplu gruplar halinde buluşmaya devam ediyor.

Vali Ünlü’ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor
  • 29.06.2020
  • 95 kez okundu
Reklam

Vali Ünlü, Valilik Toplantı Salonunda, kendisinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için randevu talep eden vatandaşlarımızla toplu halde görüştü.

Hayırlı olsun ziyaretine gelenlerle tek tek sohbet eden ve hatırlarını soran Vali Ünlü, Pandemi nedeniyle kalabalık gruplar halinde gelen misafirlerini sosyal mesafe kurallarına uygun olarak Valilik Makamında ağırlamanın zorluğuna dikkat çekerek “Göreve yeni başlamamız nedeniyle bizleri ziyaret ederek hem tanışmak hem de hayırlı olsun dileklerinde bulunmak isteyen hemşerilerimizin yoğun taleplerini ve teveccühlerini görüyoruz. Hepsiyle ayrı ayrı görüşme yapacak kadar zamanımız olmamaktadır. Yatırım sezonunu nedeniyle vakit kaybetmeden işlerimize başlamak, hizmetlerimizi kesintisiz sürdürmek için tanışma ziyaretlerini toplu olarak yapmaya karar verdik. Bundan sonra değişik platformlarda sık sık bir araya geleceğiz. Zaman kaybının önüne geçmek için aldığımız bu kararımızdan dolayı bizleri mazur göreceğinizi umuyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ