$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Vali Sarıfakıoğulları, trafik uygulamasına katıldı

Vali Sarıfakıoğulları, trafik uygulamasına katıldı
  • 09.08.2019
  • 689 kez okundu
Reklam

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Erikliman Mahallesi ve Aksu Mahallesinde Bölge Trafik önündeki polis uygulama noktası ile Keşap ilçe otogarında ki uygulama noktasında denetimlerde bulundu.

İlk olarak Trafik uygulama noktalarına giden Vali Sarıfakıoğulları, görevli güvenlik güçlerinin Kurban Bayramlarını şimdiden kutlayarak, trafik akışı ve denetimler hakkında bilgi aldı.

Uygulama noktalarında trafik kontrolü yaparak bayram tatili süresince yolculuk yapacak sürücülere uyarılarda bulunan Vali Sarıfakıoğulları, araçlardaki sürücülerle de bir süre sohbet etti. Sürücüler ve yolculara; emniyet kemeri takmaları, hız yapmamaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulunan Vali Sarıfakıoğulları, bayramlarını kutlayarak, kazasız belasız hayırlı yolculuklar diledi.

Ardından Keşap Otogarına geçen Vali Sarıfakıoğulları, Karadeniz Sahil yolunu kullanan uzun yol sürücülerinin zinde kalıp güvenli seyahat etmelerini sağlamak, iki saatte bir mola vermelerini alışkanlık haline getirmek suretiyle farkındalık yaratmak, sürücülerin uykusuz, yorgun ve dalgın araç kullanımını önlemek amacıyla “Trafikte Mola Vererek Hayata Gülümseyin” projesi kapsamında Keşap Otogarında araçları durdurarak, trafik kurallarına uymaları ve mola vermeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Sürücülere ve yolcularla bir süre sohbet eden Vali Sarıfakıoğulları kırmızı düdük ve bilgilendirici broşür dağıttı. Araç içindeki çocuklara da tavsiyelerde bulunan Vali Sarıfakıoğulları, çocuklardan, aracı kullanan ailelerini trafik kurallarını ihlal ettiğinde düdük çalarak uyarmalarını istedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%