$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

VALİ ENGELLİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Vali Sarıfakıoğulları Engelli Vatandaşlarla İftar Sofrasında Buluştu

VALİ ENGELLİLERİ YALNIZ BIRAKMADI
  • 16.05.2019
  • 397 kez okundu
Reklam

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Engelliler Haftası kapsamında 13 Mayıs Pazartesi akşamı Giresun Müftülüğü İl Engelli Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen iftar programında engelli vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Vali Sarıfakığulları, Giresun genelinde engellilerin temel hak ve özgürlüklerden faydalanmasını teşvik ve temin ederek, toplumsal hayata, diğer bireylerle eşit koşullarda tam ve etkin katılımının sağlanması ve engelliliği önleyici tedbirlerin alınması yönündeki çalışmaların devam ettiğini belirtti.

İl Müftülüğünde düzenlenen iftar programına Vali Harun Sarıfakıoğulları’nın eşi Hanımefendi Dr. Serpil Sarıfakıoğulları, İl Müftüsü Muhittin Oral, Müftü Oral’ın eşi Hüsniye Oral, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun ve eşi Şükran Tosun, İl Müftü Yardımcısı Murat Mutlu, Giresun Valiliği Engelli Hizmetleri Birim Sorumlusu Yeter Aslan, Giresun Müftülüğü İl Engelli Koordinatörü Güler Aydınoğlu, Anadolu Engelliler Derneği Başkanı Nihat Yayla ve engelli vatandaşlar katıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%