$ DOLAR → Alış: 7,91 / Satış: 7,94
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

Usta; Güçlenerek yolumuza devam edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta, Merkezde ”Cumhur İttifakı”nı daha da güçlendirmek için ortak akılla hareket edeceklerini ifade etti…

Usta; Güçlenerek yolumuza devam edeceğiz
  • 20.09.2020
  • 379 kez okundu
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta, genel merkezin çizdiği yolda ilerleyeceklerini söyledi.

Merkezde ”Cumhur İttifakı”nı daha da güçlendirmek için ortak akılla hareket edeceklerini kaydeden Usta, ”Bu şehrin daha çok gelişmeye ve güzelleşmeye ihtiyacı var. Şehrimiz için yapılan her projenin yanındayız.  Bizim herkese kapımız açık. Fikirlerimizle, düşüncelerimizle merkezdeki kitlemizi daha da arttırmayı hedefliyoruz. Amacımız belli. Başbuğ Alpaslan Türkeş’in yolunda her kesime daha çok ulaşmaya ve el uzatmaya çalışacağız. İl Başkanımız Ertuğrul Gazi Konal’ın önderliğinde ilerleyişimizi sürdüreceğiz” dedi.

Usta, sel afetine de değinerek, ”Afetin ilk gününden itibaren bakanlarımızla afet bölgelerimizdeyiz. Tüm yatırımların ve çalışmaların takipçisiyiz. Devletimizin tüm imkânları vatandaşlarımız için seferber edilmiş durumda. Bizler de bu noktada üzerimize düşen tüm talepleri bakanlarımıza ilettik. Rabbim inşallah bir daha böyle felaketler göstermez.” diye konuştu.

Merkez İlçe Başkanlığı’na atama kararından sonra kendisine gösterilen ilgi ve alakaya da teşekkür eden Usta, ”Gerek ziyaret ederek gerek çiçek göndererek güzel temennilerde bulunan destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu vesile ile Liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendiye, Genel Başkan Yardımcımız Teşkilat İşleri Başkanımız Sayın Semih Yalçın Beye, MYK üyemiz Volkan Dudu Beye, il başkanım Sayın Ertuğrul Gazi Konal’a,  beni ve yönetim kurulumu bu göreve layık gördükleri için şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%