$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Usta: Birlikte gönül seferberliği yapacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Merkez İlçe başkanlığı olağan kongresi 4 Ekim 2020 tarihinde saat 14.00’da Cumhuriyet Parkı Ayvasıl liman restorantta yapılacak.

Usta: Birlikte gönül seferberliği yapacağız
  • 28.09.2020
  • 495 kez okundu
Reklam

MHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta ‘İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik’ sloganı ile yapılacak olan kongre sonrası birlikte gönül seferberliği yapacaklarının altını çizdi.

MHP Giresun İlçe Teşkilatı Olağan Genel Kurulu Tek listenin olacağı kongre 4 Ekim pazar günü saat 14:00 da Cumhuriyet parkı içinde bulunan Ayvasıl liman restorantta yapılacak.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İlçe Teşkilatı’nda kongre heyecanı yaşanıyor. İlçe Başkanı Denizhan USTA başkanlığında tek listeyle yapılacak kongre Koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm hazırlıkların yapıldığını ifade eden İlçe Başkanı Usta, “İstikbal için birlik, istiklal için dirlik, kazanan Türkiye olacak şiarıyla Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda başlayan kongre sürecimiz hayırlı olsun ifadeleri kullandı. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle kongremize sadece delege ve davetli misafirler katılacak” dedi. Başkan Usta, “Bu kongrede MHP İlçe Teşkilatımız İnşallah büyüyerek ve güçlenerek taze kanla çıkacak. Görev süremizde Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda hareket ederek kutlu hedef doğrultusunda ilerleyeceğiz. Dava arkadaşlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz, belediye meclis üyelerimiz, gönüldaşlarımız ile birlikte gönül seferberliği yaparak hizmet edeceğiz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%