$ DOLAR → Alış: 6,05 / Satış: 6,08
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

UMUT ORAN GİRESUN’DA

UMUT ORAN GİRESUN’DA
  • 08.03.2019
  • 556 kez okundu
Reklam

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde memleketi Giresun’da çalışmalarını sürdüren CHP Giresun milletvekili Necati Tığlı, bu kapsamda önceki dönem CHP genel başkan yardımcısı Umut Oran’ı ağırladı.
Umut Oran’ın Giresun ziyaretinde İl başkanı Fikri Bilge de hazır bulundu.
Tığlı, Oran ve beraberindeki partililerle Giresun belediye başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret ederek, Giresun’daki seçim atmosferini değerlendirdiler.
Oran ve beraberindeki heyetle birlikte esnaf ve sanatkarlar odaları birliğini ziyaret eden Tığlı, ülkedeki genel ekonomik durumu ve esnafın sorunlarını dile getirdi.
Esnaf odaları birliği başkanı Ali Kara da CHP heyetinin ziyaretinden memnun olduğunu ifade etti.
Daha sonra Giresun ticaret ve sanayi odasını ziyaret eden CHP milletvekili Tığlı ve Oran’ın buradaki gündemi de ekonomi oldu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Şenel Anaforoğlu, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin Türkiye ve Giresun için hayırlı olmasını diledi.
Önceki dönem CHP genel başkan yardımcısı Umut Oran’ın Giresun ziyareti kapsamında Sanayi sitesi kooperatifi, Ticaret Borsası, FKB entegre tesisleri ve ziraat odasında da genel ekonomik durum ve gündeme dair fikir alışverişinde bulunuldu.
CHP Giresun milletvekili Necati Tığlı, önceki dönem genel başkan yardımcısı Umut Oran’ın Giresun ziyaretinde olumlu izlenimler edindiklerini ifade etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ