$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

TÜRKER’DEN HASTALARA ZİYARET

CHP’li Türker, Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastane yönetimini özverili çalışmalarından dolayı kutladı.

TÜRKER’DEN HASTALARA ZİYARET
  • 10.10.2018
  • 356 kez okundu
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, ana muhalefet partisi olarak denetim görevlerini aralıksız sürdürdüklerini bildirdi.

Türker, parti olarak herkese, herkesime ulaşarak, dertleriyle dertlendiklerini belirterek, halkın son ekonomik krizle perişan durumda olduğunu kaydetti.

Son olarak Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesini ziyaret ettiklerini aktaran Türker, “Bu kriz hayatın her alanında çokça hissediliyor. Vatandaşı canından bezdiriyor. Ziyaretlerimize bir yenisini daha ekledik. Değerli Başhekimimizin, doktor ve hemşirelerimizin, tüm sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmalarını gözlemledik. Hastalarımız ve aileleri adına çok mutluluk ve umut veren bir çalışma anlayışı sergiliyorlar. Kutlarım, Giresun halkı adına teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Hastalarımızı tek tek gezerek, hal hatır sorduk. İstek ve şikayetlerini dinledik. Hastaneden son derece memnunlar. Ancak dövizdeki yükselişle hem ilaç parasın bellerini büktüğünü hem de ilaca ulaşmakta zorlandıklarını ifade ettiler. Ekonomik kriz eğitimden, ulaşıma, gıdadan yakıta, kısacası her alanda ağırlığını gösterdiği gibi kuşkusuz sağlık alanında da kendini hissettiriyor. Temennimiz; Krizin bir an önce çözülmesi, hayatın normale dönmesi, halkımızın huzura kavuşmasıdır. Görünen o ki; AKP iktidarıyla bu mümkün değildir. Türkiye’yi huzura mutluluğa kavuşturacak olan CHP iktidarıdır. CHP iktidar yolunda en nitelikli kadrolara ve en geçerli projelere sahiptir” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ