$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

‘TÜRKER SİYASİ ŞOV PEŞİNDE!’

Başer; “Sayın Türker mensubu olduğu parti dönemlerinde bu ülkede halkımızın un, şeker, yağ vb. temel ihtiyaçlarını karşılamak için bile günlerce kuyruklarda sıra beklediğini yaşı gereği bilmediği için, bugün bu açıklamaları yapmasını çok fazla yadırgamıyoruz!”

‘TÜRKER SİYASİ ŞOV PEŞİNDE!’
  • 26.01.2019
  • 686 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker’in perşembe günü parti binasında düzenlediği basın toplantısını siyasi şov olarak değerlendirdi. Başer, “Özellikle Giresun Belediyesi’nin eksik kaldığı noktalarda, icraatlarında ve gerçekleştirmediği vaatlerinin gündeme geldiği dönemlerde, ilginç bir şekilde Hakan Türker’in üstüne vazife olmayan ve ilgi alanının dışındaki konularda sesinin çıkması ayrı bir yetki karmaşasıdır. Giresun Belediye Başkanı CHP Merkez İlçe Başkanı mıdır?” diye sordu.

Başer, “Türkiye artık eski Türkiye değil. Sayın Türker mensubu olduğu parti dönemlerinde bu ülkede halkımızın un, şeker, yağ vb. temel ihtiyaçlarını karşılamak için bile günlerce kuyruklarda sıra beklediğini yaşı gereği bilmediği için, bugün bu açıklamaları yapmasını çok fazla yadırgamıyoruz! Çünkü Sayın Türker’e partisi tarafından 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde şov yapması yönünde bir rol verilmiş, o da bunun gereğini yerine getiriyor” dedi.

Başer, “Sayın Türker’den ricamız, şovu bırakıp, 10 yıllık CHP’li Belediye yönetiminde söz verilip de yapılamayan teleferik ve kültür merkezi gibi projeler, belediyenin hesaplanamayan borçları, ödenemeyen maaşlar, ödenemeyen elektrik faturaları hakkında ne düşündüğünü kamuoyu ile paylaşmasıdır. Tramvay projesi deyip golf arabası ile devam eden, Kültür Merkezi Projesi deyip sokak sahnesi ile son bulan sözleriniz ve vaatleriniz nerede? Her seçim öncesi temelini atacağız, hizmete sunacağız dediğiniz Teleferik projesi nerede?

10 yıldır görevde olan bir belediyenin artık kurdelelerle açılışlar yapması gerekirken, hala vaat ve proje açıklamasını artık kamuoyu ve hemşehrilerimiz inandırıcı bulmadığı gibi dikkate bile almadığı gerçeğini hatırlamak isteriz. Giresunlu hemşerilerimizin aklıyla alay edercesine, son 10 yılda gelinen noktayı ve yapılanları masaya yatırmanın daha mantıklı olacağını tavsiye ederiz” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ