$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

TÜRKER: BAYRAĞINIZI PARTİNİZE ASINIZ

TÜRKER: BAYRAĞINIZI PARTİNİZE ASINIZ
  • 23.01.2019
  • 421 kez okundu
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, AK Partililerin Giresun belediyesine bayrak dikmek derdinde olduğunu belirterek, Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun kimliğinin CHP’li değil, Giresunlu olduğunu kaydetti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer’in “Giresun Belediyesine AK Parti bayrağı dikeceğiz” açıklamasına yanıt veren Türker, halk ekonomik krizle boğuşurken AKP’lilerin bayrak dikme derdinde olduğunu ifade etti.

AKP’lilerin şaşkınlık verici açıklamalara imza atmaya devam ettiğini bildiren Türker,

“Milletimizin her bir bireyi ekonomik sıkıntılar içerisinde yaşam mücadelesi verirken, çaresizlik içerisinde dar boğazdan kurtuluş yolları ararken, icra dairelerinde hacizle, bankalarda faizle, market pazar raflarında yüksek enflasyonun altında inlerken, evladına verecek beş lira okul cep harçlığı bulamazken, AKP Merkez İlçe Başkanı Sayın Mehmet Başer’in ”Giresun Belediyesi’ne Ak parti bayrağını dikmek için ahitleştik. Ak Parti bayrağını Giresun Belediyesi’ne ya dikeceğiz ya dikeceğiz bunun başka bir tarifi yoktur” açıklamasını tekrarı yapılmış bir hata olarak görüyoruz. Yerel yöneticilerin ve siyasi parti temsilcilerinin hedefi belediyelere kendi siyasi parti bayraklarını dikmek, bu hedeflerle de kurum yönetmek, toplumu ve seçmeni kutuplaştırarak siyaset yapmak değildir. Projelerini, inanırlıklarını ve güvenilirliklerini halk ile paylaşarak, onların desteğini demokrasinin vazgeçilmezi olan seçimlerde sandıklardan çıkartarak toplumun tümüne hiç bir ayırım yapmadan hizmet etmektir” dedi.

BAŞKAN AKSU CHP’Lİ DEĞİL GİRESUN’LUDUR

Türker açıklamasının devamında şunları kaydetti;

“Örneğiniz partimizin birçok önemli sorumluluğunu üstlenmiş, birçok parti içi görevde bulunmuş, Belediye Başkanı seçildiği günden bu yana da hiçbir ayırım yapmadan herkese insan ve hemşeri olarak bakmış ve hizmet götürmüş Sayın Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu olsun. Makamına gelen her bir vatandaştan, şehrimize gelen başta genel başkanınız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, her bir siyasi parti liderini nezaketle ve Giresunluluk bilinci ile karşılayan Sayın Aksu’dan belediyecilik alanında olduğu gibi, siyaset alanında da öğrenecek çok şeyiniz olduğunu da ayrıca belirtmek isterim.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ