$ DOLAR → Alış: 7,65 / Satış: 7,68
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

‘TÜM İLÇELERDE ADAY GÖSTERECEĞİZ’

Saadet Partisi Giresun İl Başkanlığı tarafından 31 Mart Yerel seçimleri için aday temayül yoklaması yapıldı. Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya başkanlığında yapılan yoklamada konuşan İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, tüm ilçelerde belediye başkan adayı göstereceklerini kaydetti.

‘TÜM İLÇELERDE ADAY GÖSTERECEĞİZ’
  • 24.12.2018
  • 669 kez okundu
Reklam

İl Başkanı Bektaş, “Giresun genelinde bütün ilçelerde aday göstereceğiz ve kazanmak için bütün gayretimizi, çabamızı ve vaktimizi harcayacağız. Bizim belediyeciliğimiz Milli Görüş belediyeciliği. Biz şeffaf, adil, dürüst, herkese kapısı açık, hizmet eden, çalmayan, çırpmayan, yolsuzluk yapmayan, yandaşı kayırmayan, vatandaşın 1 kuruşunun bile zayi olmasına izin vermeyen, belediye binasının girişine Rüşvet Alanda Verende Melundur tabelasını asan ve bunu uygulayan bir belediyecilik anlayışına sahibiz. Geçmişteki uygulamalarımızla bunu ispat ettik, bundan sonra da ispat edeceğiz” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya ise, “Bütün Türkiye’de beldelere kadar aday çıkaracağız, çünkü biz en ücra köşelere kadar milli görüş belediyeciliğini ve onun hizmet anlayışını götürmek zorundayız. 16 yıldır belediyecilik anlamında Türkiye’ye hiçbir şey kazandırmayan ve vatandaşların dertlerine çözüm üretmeyen zihniyet artık iflas etmiştir. Bilgili, birikimli ve genç kadrolarımızla Türkiye’mize olması gerektiği gibi hizmet etmeye hazırız ve bunu başarabilecek azim ve kararlılığımız var” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ