$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

TÜGVA’nın okullarda tanıtım çalışmaları başladı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ortaokul Koordinatörlüğü tarafından Türkiye genelinde başlatılan Çizimlerle 40 Hadis Yarışması projesinin Bulancak çalışmaları hızlı başladı. TÜGVA Bulancak İlçe Temsilciliği tarafından başlatılan ortaokul ziyaretleri kapsamında yarışmanın okullarda bilgilendirmeleri yapılıyor.

TÜGVA’nın okullarda tanıtım çalışmaları başladı
  • 15.10.2019
  • 435 kez okundu
Reklam

Bulancak İlçe Ödüllerinin de olacağı Çizimlerle 40 Hadis Yarışması ziyaretlerini gerçekleştiren TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “İlk olarak Bulancak’ta Gazi Ortaokulun, İmam Hatip Ortaokulunu ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunu ziyaret ettik. Kalan diğer ortaokullarımıza en kısa sürede ziyaret edeceğiz. Biz Bulancak olarak bu yarışmaya iddialı bir katılım yapmak istiyoruz. Genel Merkezimiz tarafından belirlenen 40 Hadis’in en az bir tanesini hayal eden gençlerimiz kağıda dökecek. Anlattığımız ve duyduğumuz kadarıyla çocuklarımız bu yarışmaya heyecanla katılım sağlıyor. Şimdiden temsilcilik binamıza ve okullarda görevli öğretmenlere çok sayıda başvuru oluyor.”

Göktekin “Yarışmanın internet başvurusu 15 Kasım 2019’da bitecek. En geç 20 Kasım 2019’a kadar Bulancak’ta katılım sağlayan öğrencilerimiz Cumhuriyet Meydanında bulunan temsilcili binamıza ulaştırmaları gerekmektedir. Yine yarışma katılımı ve tüm detayları www.tugva.org internet sitemizde yayınlandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ