$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

TÜGVA GENÇLİK KIRAATHANESİ AÇILIYOR…

TÜGVA GENÇLİK KIRAATHANESİ AÇILIYOR…
  • 13.11.2018
  • 395 kez okundu
Reklam

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği ilçe binası ve Gençlik Kıraathanesi 14 Kasım Çarşamba günü saat 11:30’da açılıyor.

Türkyie Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanı İsmail Emanet’in katılımıyla, Bulancak Belediyesi Mehter Takımı eşliğinde Bulancak Cumhuriyet Meydanında yapılacaktır. TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin’in yaptığı açıklamada “Nasipse Çarşamba günü Genel Başkanımızın katılımıyla Bulancak Cumhuriyet Meydanında gençliği merkezi olan TÜGVA’mızın başta ilçe binasını ve yeni hizmete girecek olan Gençlik Kıraathanemizin açılışına gerçekleştireceğiz. İki katlı bir merkez olan TÜGVA Bulancak temsilciliğimiz gençliğimiz için önemli bir uğrak noktası olmuştur. Oluşturduğumuz Gençlik Kıraathanesinde çocuk ve gençlerimiz kitap okuyacakları, ders çalışabilecekleri bir ortam ödevlerini araştırabilecekleri ve PES vb bilgisayar oyunu oynayabilecekleri ileri düzey bilgisayarlar temin edilmiştir. Ücretsiz wifi ve çay hizmeti ile gençliğin merkezi haline gelmiştir.

Şehrin en merkezinde bulunan ilçe binamız ortaokuldan, liseye, liseden, üniversiteye ve üniversiteden çalışan gençliğe kadar önemli alanlarda faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda Bulancak Belediyesi Mehter Takımımızın yapacağı sunumla Çarşamba günü saat 11:30’da yapılacak olan açılışa tüm halkımız davetlidir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ