$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

TÜGVA Bulancak Yeni Dönem Gençlik Söyleşileri

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği yeni dönem Gençlik Söyleşileri Pazartesi akşamı TÜGVA binasında başladı.

TÜGVA Bulancak Yeni Dönem Gençlik Söyleşileri
  • 25.09.2019
  • 431 kez okundu
Reklam

TÜGVA Bulancak’ın en gözde ve en uzun soluklu faaliyetlerinden olan Gençlik Söyleşileri TÜGVA’nın yeni döneminde de yine gözde. Dün akşam 52. ‘si gerçekleştirilen Gençlik Söyleşileri’nin konuğu Bulancak Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin çiçeği burnunda yeni müdürü Orhan Erdemir gerçekleştirdi. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşilerde Erdemir, MalcomX’in “Bütün uyuyanları uyandırmaya tek bir uyanık yeter” sözü çerçevesinde söyleşi gerçekleştirdi. Müslüman bir gencin uyanık olması gerektiğini ifade eden Erdemir gençlere TÜGVA’nın ve düzenlediği faaliyetlere katılımın önemi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Söyleşi sonunda konuşmacı Erdemir’e teşekkür eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin yeni dönemde ilk söyleşiye katılan gençlere de teşekkür etti.

GÖKTEKİN “YENİ DÖNEMDE TÜGVAPUAN UYGULAMASINA BAŞLIYORUZ”

Gençlere hitap eden Göktekin “Yeni dönemde gençlerimize TÜGVA Puan uygulaması başlatıyoruz. Mesela her söyleşiye katılan gençlere 5 puan, Kıraathane Buluşmalarına katılan gençlere 4 puan, Sabah Namazzı buluşmaları 10 puan gibi uygulamalar yaparak gençlerin katılımını artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştireceğiz. Biriktirilen puanlarla gençlerimize sürpriz etkinlik, gezi gibi ekstra faaliyetler düzenleyeceğiz. TÜGVA’da yeni, heyecanlı ve nitelikli bir dönemi sizleri bekliyor” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ