$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

TÜGVA Bulancak Kızılcahamam Kampında yerini aldı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)’nın Türkiye geneli 3. İlçe Temsilcileri Kampı Ankara Kızılcahamam’da gerçekleşti. Kampa Bulancak adına TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin’de katıldı.

TÜGVA Bulancak Kızılcahamam Kampında yerini aldı
  • 21.10.2019
  • 461 kez okundu
Reklam

Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkezi’nin TÜGVA İlçe Temsilcileri buluşması Ankara Kızılcahamam’da üç günlük programla yapıldı. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü gerçekleştirilen TÜGVA İlçe Temsilcileri buluşmasında üç gün boyunca çeşitli eğitimler verildi. Heyecan ve aksiyon dolu kamp programında TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Koordinatörü İbrahim Beşinci ve TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu’nun hitapları ile başladı. Programda AK Parti Genel Başkan Yardımcı Erkan Kandemir, Milli Eğitim Bakanlığı Arge-İzleme Daire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜRK ve Sunucu Bekir Develi tarafından bir dizi programlar gerçekleştirildi.

Eğitim Kampı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “81 il teşkilat koordinatörü ve 460 ilçe temsilcisinin katıldığı heyecan ve aksiyon dolu kampa katıldık. TÜGVA’nın davası, insaniyet davasıdır. Genel Başkanımızın da dediği gibi biz uzun yolların, uzun yürüyüşlerin gençleriyiz, sorumluluğumuz ağır. Bizleri böyle kamplarla birleştiren Genel Merkezimize teşekkürlerimi sunuyorum. Genel Merkezden aldığımızın enerjimizi, heyecanımızı Bulancak’ımızda uygulama noktasında  kararlıyız Allah’ın izniyle. Hayalimiz, iddiamızı sonsuzluğa taşımaktır.” Dedi.

TÜGVA Kızılcahamam kampı İlçe Temsilcilerinin program sonunda çekildiği hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%