$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

TÜFAD’IN ADAYI: CİCİ

TÜFAD’IN ADAYI: CİCİ
  • 14.06.2019
  • 688 kez okundu
Reklam

TÜFAD Giresun Şubesi’nin Giresunspor başkan adayı belli oldu. TÜFAD yönetiminin başkanlık için İYİ Parti Giresun Belediye Meclis Üyesi Harun Cici’ye teklifte bulunduğu ve Cici’nin de bu teklifi kabul ettiği öğrenildi.

TÜFAD Giresun Şubesi Başkanı Hasan Ali Tek, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Merhum Mazaffer Deniz döneminde Giresunspor Almanya temsilciliği yapan işadamı Sayın Harun Cici başkan adayımız olacak” dedi.

“Liste çalışmalarımıza devam ediyoruz” diyen Tek, “Listemiz henüz son şeklini almadı. Valimiz, belediye başkanımız, milletvekillerimiz ve işadamlarımız ile görüştükten ve onların da önerilerini aldıktan sonra listemizi kamuoyu ile paylaşacağız” diye konuştu.

“Giresunspor kongresi öncesi mevcut yönetimden şeffaflık bekliyoruz” diyen Tek, “Mali tablonun kongre öncesi gizlenmesinin bu kulübe ne faydası var diye merak ediyoruz. TÜFAD’ın ilke ve prensiplerini kabul eden bir kadro ile yola çıkan herkesi bağrımıza basacağız.Üreteceğiz, özümüze döneceğiz… Biz Giresun’uz” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%