$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

TSO Yüksek istişare kurulu toplandı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu ve Meslek Komitesi başkanları istişare kurulu toplantıları yapıldı. 

TSO Yüksek istişare kurulu toplandı
  • 27.04.2020
  • 1.084 kez okundu
Reklam

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu başkanlığında, video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen kurul toplantılarında, ilin genel ekonomik tablosuyla ilgili görüş, öneri ve değerlendirmeler yapıldı.

TSO’dan yapılan açıklamada, “Yüksek İstişare kurulu üyelerinin iştirak ettiği toplantıda Giresun iş dünyasının son durumu, talepler ve çözüm önerileri gündeme geldi. Toplantının ardından genel talepler rapor haline getirilerek kaydıyla ilgili bakanlıklar ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne iletilmek üzere lobi çalışması başlatıldı” ifadelerin yer verildi.

Çakırmelikoğlu başkanlığında 17 meslek komite başkanının bir araya geldiği toplantıda ise,  Covid-19 salgını sürecinde ekonomik kayıplar ve sektör talepleri gündeme geldi.

Sektörlerin taleplerini tek tek dinleyen Başkan Çakırmeikoğlu, sorunları ve önerileri rapor halinde ilgili bakanlıklara iletileceğini ifade etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ