$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Topçuoğlu: Kadının olduğu yerde huzur vardır

CHP Merkez ilçe kadın kolları başkanlığına seçilen Fatmagül Bilen Topçuoğlu, “Kadınlarımızın siyasette önemli bir yeri vardır. Siyasette kadının olduğu yerde her zaman bir seviye, her zaman bir sakinlik vardır” dedi.

Topçuoğlu: Kadının olduğu yerde huzur vardır
  • 11.02.2020
  • 231 kez okundu
Reklam

Kadın Kolları Kongresinde bir konuşma yapan Topçuoğlu, “CHP olarak kadınlarımıza çok önem veririz. Özellikle seçim için yapılan çalışmalarda kadınlarımızın girmediği yer ve mahalle yoktur. Kadınlarımızın siyasetteki aktif başarıları asla küçümsenecek bir olay değildir. Bu bağlamda gerçekleştirmekte olduğumuz kongre ile yeniden bir yapılanmaya gidiyoruz yol arkadaşlarımızla beraber Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını en iyi şekilde dalgalandırmak için çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan, bütünleştirici bir yapıyla ve herkesi kucaklayarak üslubumuzu da koruyarak sahada yer alacağız. Bu örgüt inandığı her şeyi başarır” şeklinde konuştu.

Topçuoğlu konuşmasında şunlara yer verdi; “CHP, ülkemizde ilericiliğin ilk hedef saydığı kadın haklarını yükseltme savaşının öncüsü olmuştur. CHP nin iktidar hedefini gerçekleştirmesi için heyecanlı, bilgili bir kadın örgütüne şiddetli bir ihtiyaç vardır. Kadın arkadaşlarıma sesleniyorum el ele vererek CHP ni iktidara taşıyacağız. Ülkemizin gerçekten çok karanlık günlere gittiği bir noktada yapılan bu kadın kolları seçimi çok anlamlıdır, çok önemlidir. Bu nedenle, toplumumuzun ve çocuklarımızın geleceği için kaygı duyan tüm kadınlarımızı, annelerimizi   CHP saflarında siyasete davet ediyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ