$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,29 / Satış: 7,32

TİREBOLULU MÜZİSYENLER, ESPİYE’DE COŞTU!

Halk Eğitim Merkezi’nin açtığı kurs sonunda muhteşem bir konsere imza atan Türk Sanat Müziği kursiyerleri, Espiye’de Birlik ve Kaynaşma Gecesi’nde biraraya gelerek unutulmaz anlar yaşadılar…

TİREBOLULU MÜZİSYENLER, ESPİYE’DE COŞTU!
  • 15.03.2019
  • 659 kez okundu
Reklam

Tirebolu’da Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce açılan Türk Sanat Müziği Kursu’nda eğitim gören kursiyerler, ilçede verdikleri muhteşem konserden sonra Espiye’de bir buluşma yaparak, kendi aralarında Birlik ve Kaynaşma adı altında eğlenceli bir program düzenlediler.

Espiye’deki Petro Kafe’de her hafta Çarşamba akşamları müzik programı düzenleyen Tirebolulu değerli müzisyen Sezai Ekmekçi’nin konuğu olarak 13 Mart akşamı biraraya gelen kursiyerler, kendi aralarında eğlenerek, felekten bir gece yaşadılar. Birlik ve Kaynaşma Gecesi adı altında düzenlenen programa eşleriyle birlikte katılan müzisyenler, kurs hocaları Cihan Unat’ın da eşliğinde söyledikleri şarkılarla bir kez daha coştular.

Tirebolu’daki konserden bir hafta sonra Espiye’de Petro Kafe’de harika bir buluşma gerçekleştiren müzisyenler, program solisti Sezai Ekmekçi’nin şarkılarıyla unutulmaz anlar yaşadılar ve müthiş bir kaynaşma örneği sergilediler. Tirebolu’daki konserde sundukları bazı şarkıları birlikte söyleyen kursiyerler, Espiyelileri kendilerine hayran bırakırlarken; Koro Şefi Unat, yaptığı birbirinden güzel jest ve söylediği şarkılarla geceye ayrı bir renk kattı.

Program yönetmeni Ekmekçi, Espiye’deki Birlik ve Kaynaşma Gecesinde Tirebolu’dan ve Giresun’dan gelen kurs arkadaşlarına solistlik de yaptırırken; sırayla mikrofonu eline alan Nurdan Görpüz, Zeliha Kanber, Çağla Him, Hüseyin Takır ve Derya Bektaş gibi müzisyenler, konserde sundukları şarkılarını seslendirerek, ayakta alkışlandılar. Programda Koro Şefi Unat, asistanı Sezai Ekmekçi’ye gecenin anısına bir demet buket vererek, kendisine katkılarından dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi. Çok samimi ve sıcak ortamda geçen program sonunda hareketli parçalarla eğlencenin doruğuna çıkan kursiyer müzisyenler, hatıra fotografları çektirerek mutlu bir şekilde dağıldılar.

Kaynak: Tirebolu Ekspres

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ