$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Tirebolu Polisi, çocukları sevindirdi!

Tirebolu İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Vefa Destek Grubu, evden çıkamayan küçük çocuklara oyuncak seti hediye etti…

Tirebolu Polisi, çocukları sevindirdi!
  • 21.04.2020
  • 238 kez okundu
Reklam

Korona virüs tedbirleri kapsamında Tirebolu’da yapılan mücadelede günün her saatinde vatandaşların yanında olan ve genç-yaşlı herkesin yardımına koşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Vefa Destek Grubu, halkın sağlığı için gerçekleştirdiği hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek, bu kez de çocukları sevindirdi.

İlçe merkezinden 155’i arayarak polis amcalarına istekte bulunan çocukların bu talebine duyarsız kalmayan Tirebolu Emniyet Müdürlüğü Vefa Destek Grubu mensupları, esnaflardan temin ettikleri oyuncak setlerini çocukların oturduğu adreslere giderek, bizzat teslim ettiler. Sağlık için evde kalmanın önemine vurgu yapan polisler, “Biz, çocuklarımız ve vatandaşlarımız için 24 saat görevdeyiz. Yetkili kurumlarca alınan tedbirlere ne kadar uyarsak, o kadar sağlıklı kalırız düsturuyla denetim ve kontrol çalışmalarımızı sürdürürken, çocuklarımızın ve yaşlılarımızın da yanında oluyoruz. Çocuklarımızı ve yaşlılarımızı korumak ve kollamak, ebeveynlerin olduğu gibi, bizim de görevimiz. Sağlığımız için evde kalmalıyız” şeklinde ifadeler kullanırlarken; içinde bulunduğumuz zor günlerin atlatılmasında herkesin uygulanan tedbirlere harfiyen uyması gerektiğinin altını çiziyorlar.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%