$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

TIĞLI: VATANDAŞ AKP’DEN USANMIŞ

TIĞLI: VATANDAŞ AKP’DEN USANMIŞ
  • 26.03.2019
  • 697 kez okundu
Reklam

CHP Giresun milletvekili Necati Tığlı, memleketinde vatandaş ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Yerel seçimler öncesinde Giresun merkez ve ilçelerde vatandaşla bir araya gelen Tığlı, gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Tığlı, ziyaret ettikleri her vatandaşın ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumdan ve işsizlikten yakındığına dikkat çekerek, sıkıntıların çözümü noktasında muhalefet olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Belediye Başkanı ve millet ittifakının Giresun belediye başkan Adayı Kerim Aksu ile birlikte kent merkezinde yaptıkları ziyaretleri değerlendiren milletvekili Tığlı, “Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinliyor, çözümü noktasında yapabileceklerimizi konuşuyoruz. Halkımızın bizlere gösterdiği ilgiden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Hep birlikte yöneteceğimiz daha güzel bir Giresun için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mart’ın sonunun bahar olacağına yürekten inanıyoruz” şeklinde konuştu.

İlçelerde yaptıkları çalışmalarında vatandaş nezdinde olumlu yansımaları olduğuna dikkat çeken Tığlı, “AKP’li belediyelerin yanlış uygulamalarından usanan vatandaşımız, bu kez tercihini dertlere derman olacak Cumhuriyet Halk Partisinin adaylarından yana kullanacağına inancımız tamdır” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%