$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Temiz Çevre, Temiz Giresun

Giresun Belediyesi şehir genelinde temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Temiz Çevre, Temiz Giresun
  • 29.10.2019
  • 378 kez okundu
Reklam

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen temizlik çalışmaları kapsamında şehrin muhtelif yerlerinde ot biçme, çöp toplama, yol yıkama ve süpürme gibi birçok geniş kapsamlı çalışmalar yapılıyor. Temizlik ekipleri genel temizlik çalışmalarının yanı sıra olumsuz hava koşulları sonrası yol kenarlarında biriken toprak, çamur ve çeşitli atıkları da temizliyor.

Çevre temizlik çalışmalarını titizlikle sürdüren müdürlük ekipleri cadde, sokak ve kaldırımların yanı sıra çevredeki boş arazilerin de temizliğini yapıyor.

Vatandaşların sağlığını tehlikeye sokabilecek her türlü durumun önlenmesine yönelikte çeşitli tedbirler ve önlemler alınıyor.

Bu kapsamda şehir genelinde bulunan çöp konteynerleri de yıkanarak dezenfekte ediliyor. Yoğun bir çalışma mesaisi harcayan Temizlik İşleri Müdürlüğü vatandaşlarımızın daha temiz ve ferah bir şehirde yaşamaları için tüm çalışmalarını sürdürüyor.

Diğer yandan şehir genelinde ki rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra sahil bölgelerinde de çevre temizlik çalışmaları aralıksız devam ediliyor.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ