$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Tek gayemiz halka hizmet

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karaderi’nin ev sahipliğinde bir araya gelen belediye başkanları istişarede bulunarak, devam eden çalışmaları ve proje aşamasındaki yatırımları değerlendirdi.

Tek gayemiz halka hizmet
  • 16.08.2020
  • 555 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun merkez ilçe belde belediye başkanları bir araya gelerek istişarede bulundu. Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’nin ev sahipliğinde Yedideğirmenler Tabiat Parkı’nda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ilçe ve belde belediye başkanları katıldı. Toplantıda belediyecilik hizmetleri istişare edilerek, belediyeler arasındaki koordinasyon ve dayanışma bağı yinelendi.

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Giresun merkez belediyesi başta olmak üzere birçok ilçe ve beldede halkın teveccühüyle ak kadroların işbaşına geldiğini hatırlatarak, AK Partili belediye başkalarının aşkla iline, ilçesine, beldesine hizmet etmeye devam ettiğini ifade etti. Her ay belediye başkanlarının bir araya gelerek, istişarede ederek, dayanışma ruhunu yenilediklerini belirten İl Başkanı Tatlı, “belediye başkanlarımızın tek amaç ve gayesi iline, ilçesine ve beldesine en iyi hizmeti sunmak ve bugüne kadar yapılamayanları yapmaktır” dedi. Giresun Belediyesi Başkanı Aytekin Şenlikoğlu başta olmak üzere ilçe ve belde belediyelerinin önemli iş ve projelere imza attığını vurgulayan Tatlı, “halkımız belediye başkanlarımızı takip etmeye devam etsin” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%