$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Tehlike geçmedi!

Koronavirüsle mücadelenin devam ettiğini kaydeden Vali Ünlü, tehlikenin geçmediğine dikkat çekerek vatandaşları bir kez daha uyardı!

Tehlike geçmedi!
  • 02.10.2020
  • 222 kez okundu
Reklam

Giresun’da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine yönelik denetim yapıldı. Vali Enver Ünlü, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Öden, İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ahmet Bal ve İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ile birlikte kent merkezinde gerçekleştirdiği denetimlerde, esnaf ve halktan Kovid-19 tedbirlerine uymalarını istedi. Vali Ünlü, koronavirüs ile mücadelenin devam ettiğini, tehlikenin geçmediğini ifade ederek, maske, mesafe ve temizliğe dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı.

Vali Ünlü, “Maskeyle sosyal mesafeyi koruyarak biraz daha dikkat edeceğiz. Biraz daha sabredeceğiz. Kurallara uyacağız, uymayanları da uyaracağız” dedi. Vali Ünlü, kış mevsiminin yaklaştığına dikkat çekerek, “Kışın diğer grip vakalarıyla birlikte birleştiğinde tekrar bir salgın yaşamamak, tekrar vakaların artmamasını sağlamak adına tedbirlere sıkı sıkıya bağlı kalacağız. Kalabalık ortamlardan uzak duracağız. İşimiz olmadıkça çok sokağa çıkmayı tavsiye etmiyoruz biz” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%