$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

TEFSİR VE HADİS SOHBETLERİ BAŞLADI

TEFSİR VE HADİS SOHBETLERİ BAŞLADI
  • 05.12.2018
  • 508 kez okundu
Reklam

Espiye İlçe Müftülüğü her Çarşamba yatsı namazından sonra personel ve halka yönelik Tefsir ve Hadis sohbetleri başlattı.
İlçe Müftüsü Yavuz KOÇAK; ”İlim Meclisi Projesi” kapsamında her Çarşamba farklı hocalarımızla Tefsir ve hadis okumaları yapacaklarını, bu programa başta gençlerimiz olmak üzere tüm halkımızı beklediklerini söyledi. Müftü KOÇAK, ayrıca  geçen yıl kış aylarında ( 6 ay ) her hafta Cumartesi günü  bir camimizde olmak üzere ” Sabah Namazı Buluşmaları ”yaptıklarını, bu sene de  aynı şekilde bu buluşmaları başlattıklarını, ayrıca ” Geçliğe Değer Projesi ” çerçevesinde tüm okullarımızda konferanslar verdiklerini, okullara İlçe Vaizi Mehmet EMRE  koordinesinde din görevlilerinden okul temsilcisi görevlendirdiklerini söyledi.
Müftü KOÇAK,” geçen yıl olduğu gibi yine bu sene de her salı günü saat 13:30′ da kadınlara yönelik Kur’an  Kursu hocalarımız tarafından müftülük konferans salonunda sohbet başlattıklarını söyleyerek, bu programların  hazırlanmasında emeği geçen tüm personelimize, sohbetlere katılan halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ