$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Tatlı’dan Bilge’ye cevap

AK Parti İl Başkanı Tatlı, CHP İl Başkanı Bilge’nin 1 Mayıs üzerinden oluşturmaya çalıştığı algı operasyonuna çok dikkat çekici tespitlerle cevap verdi

Tatlı’dan Bilge’ye cevap
  • 04.05.2020
  • 683 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, CHP İl Başkanı Fikri Bilge’nin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde yaptığı basın açıklamasına çok anlamlı bir cevap verdi. Tatlı, yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

“Selam olsun; alın teri ile çalışan tüm emekçi kardeşlerime, aybaşı geldiğinde acaba maaşım yatar mı yatmaz mı diye endişe duymayan tüm kamu işçilerimize ve belediye çalışanlarımıza.

Selam olsun; 10 yıl boyunca şehrini çok sevdiğini(!) iddia ettiği halde kayda değer hiçbir şey yapamayan zihniyetlere karşı, batak durumda olan belediyeyi makus talihinden kurtaranlara.

Selam olsun; Milletten aldıklarını sağda solda boş şeyler için harcamayıp yine millete hizmet yolunda yol, köprü, havaalanı vb. ve Avrupa’nın en iyi hastanelerini yapanlara.

Selam olsun; Milletin iradesini hiçe sayarak ülkesini satan darbecilere karşı, canlarını hiçe sayarak tankların altına yatanlara,

Selam olsun; Pandemi ile mücadelede yaşlısına gencine, her bir ferdine sahip çıkanlara ve covid-19 hastalarını hiç bir ücret talep etmeden “devlet babalığını” gösterenlere.

Selam olsun; Hasta ve çaresiz insanları hastanelerde rehin kalmaktan, muayene ve ilaç kuyruklarından kurtaranlara.

Selam olsun; Dünya 5’ten büyüktür diyerek dünya mazlumlarının sesini emperyal ve sömürgeci güçlere karşı duyuranlara.

Selam olsun; İşçisi-memuruyla, genci-yaşlısıyla, şehirlisi-köylüsüyle, kadını-erkeğiyle her durumda ve her koşulda “Biz bize yeteriz Türkiyem” diyerek devletinin ve milletinin yanında olanlara.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%