$ DOLAR → Alış: 7,69 / Satış: 7,72
€ EURO → Alış: 9,03 / Satış: 9,07

Tatlı: Yatırımlar sürecek

AK Parti İl Başkanı Tatlı, “Halkımıza sözünü verdiğimiz projelerin, yatırımların ve hizmetlerin takipçisiyiz.”

Tatlı: Yatırımlar sürecek
  • 07.01.2020
  • 728 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun’un devlet desteklerinden ve yatırımlardan daha fazla pay alabilmesi için yoğun mesai harcamaya devam ediyor. AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte bir yandan teşkilat çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüten Başkan Tatlı, diğer taraftan da vatandaşlarla buluşup onların isteklerini dinliyor, bunun yanı sırada kamu kurum ve kuruluşlarındaki çalışmaları ve projeleri yakından takip ediyor.

HASTANEYİ ZİYARET ETTİ

AK Parti iktidarı döneminde Giresun’un en fazla yatırım aldığı alanlardan biri olan sağlıkta yapılan çalışmaları da yakından takip eden Tatlı, dün İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ahmet Bal ile birlikte Giresun Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Kemal Uzun’u ziyaret etti. Tatlı ve beraberindeki heyet, Uzun ile hastanenin son durumu ve gündemdeki konular hakkında bilgi alışverişinde bulundu, ilerleyen süreçte yapılacak çalışmaları değerlendirdi.

CUMHURBAŞKANIMIZA MİNNETTARIZ

AK Parti iktidarında Giresun’a sağlık alanında yapılan yatırımlar neticesinde ilimizin Karadeniz’in sağlık üssü haline geldiğini ifade eden AK Parti İl Başkanı Tatlı, “Halkımıza hizmeti boyun borcu olarak gören AK Parti iktidarımızda ilimize yapılan yatırımların mimarı Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, devasa projelerin hayata geçirilmesinde emeği bulunan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de bu yatırımların süreceğinin halkımız tarafından bilinmesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%