$ DOLAR → Alış: 7,51 / Satış: 7,54
€ EURO → Alış: 8,86 / Satış: 8,89

Tatlı: İstihdam sağlayan herkesin yanındayız

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin ve beraberindekiler Özel Giresun Engelli Bakım Merkezi’ni ziyaret etti.

Tatlı: İstihdam sağlayan herkesin yanındayız
  • 28.10.2019
  • 494 kez okundu
Reklam

Mavi Yurt A.Ş. İcra Kurulu Başkanı ve ASKON İl Başkanı Yener Türk ile Bakım Merkezi Müdürü Gülseren Kesik tarafından karşılanan heyet kurumla ilgili bilgi aldı.

Yapılan görüş alışverişi sırasında Tatlı, Şahin ve beraberindekilere Mavi Yurt A.Ş. bünyesinde yer alan kurumlara yönelik değerlendirme yapan Yener Türk, ” Giresun Merkez, Ordu, Dereli ve Şebinkarahisar’ da faaliyet gösteren bakım merkezlerimizde yüzlerce engelli ve yaşlı vatandaşımıza hizmetin en güzelini vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu kurumlarımızda 200 dolayında insanımıza istihdam sağlamanın da mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” diyerek, heyete ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. AK Parti il Başkanı Kenan Tatlı da, Türk ve kurum çalışanlarını başarılı çalışmaları nedeniyle tebrik ederek, ” Sizin Mavi Yurt A.Ş. İcra Kurulu Başkanı sıfatıyla 2017′ de Giresun’ da istihdam birincisi olarak Sayın Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan ‘dan ödül almanızdan gurur duyduk. Giresun’ a hizmet eden ve istihdam sağlayanların başımızın üstünde yeri var. Biz de Ak Parti İl ve ilçe teşkilatları olarak ilimize yatırım yapılması ve insanlarımıza ekmek kapısı açılması için ne gerekiyorsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ