$ DOLAR → Alış: 6,64 / Satış: 6,66
€ EURO → Alış: 7,27 / Satış: 7,30

Tatlı: Çanakkale Zaferi Türk ulusunun kaderini değiştirmiştir

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, Çanakkale Zaferi’nin sonuçları itibarıyla tarihin akışını ve her şeyden önemlisi Türk ulusunun kaderini değiştiren çok önemli bir başarı olduğunu söyledi.

Tatlı: Çanakkale Zaferi Türk ulusunun kaderini değiştirmiştir
  • 18.03.2020
  • 268 kez okundu
Reklam

Tatlı şunları kaydetti:  “Yüce Türk milletini yok etmeye ve Türk vatanını istilaya kalkışan, büyük Türk milletinin ve kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin Çanakkale’de vermiş olduğu eşsiz mücadelenin ve kazandığımız zaferin 105. yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Çanakkale Zaferi, hiç kuşkusuz sonuçları itibarıyla tarihin akışını ve her şeyden önemlisi Türk ulusunun kaderini değiştiren çok önemli bir başarıdır. Çanakkale Zaferi imanın, birliğin ve kardeşliğin her anının yaşandığı meydanların adıdır.  Vatanın bütünlüğü ve ulusun bağımsızlığı söz konusu olduğunda, Türk milletinin neleri başarabileceğinin en güzel kanıtıdır. Birlik içerisinde omuz omuza mücadele eden kahraman dedelerimizin bizlere ulaştırdığı en güzel mesaj kardeşlik olmuştur. Bizleri bölmeye, aramıza fitne tohumları ekmeye kalkışan her kesime karşı yapmış oldukları bu amansız mücadele, örnek alabileceğimiz en önemli unsurdur.

Bu vesileyle, bu mücadeleye iştirak eden bütün kahramanlarımızı, özgürlük ve bağımsızlığımız uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken, hayatta olan kahraman gazilerimizi bir kez daha şükranla anar, büyük Türk milletinin ve kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin bu anlamlı günlerini kutlarım”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ