$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Tatlı: Art niyetli bir hareket değil

AK Parti İl Başkanı: “Art niyetli olmayan, cahilce, düşünülmeden yapılan bir girişim. Kabul edilmesi mümkün değil. Başkan sorumlular hakkında gereğini yaptı”

Tatlı: Art niyetli bir hareket değil
  • 19.05.2020
  • 416 kez okundu
Reklam

Ak Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Kalesi’ndeki çöp konteynırınaTürk Bayrağı asılması olayının siyasi rant için kullanıldığını iddia etti.  Tatlı, “art niyetli olmayan ancak tamamen cahilce, düşünülmeden yapılan bir girişimle Kale’de bulunan çöp konteynerlerının üzerine Türk bayrağının resmedilmesinin asla kabul edilecek bir tarafı yoktur” dedi.

Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Tatlı, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun olay sonrasında sorumlular hakkında işlem yaptırdığını hatırlattıktan sonra şunları söyledi: “Ancak gerek hükümetimizin, gerekse Belediyemizin bu süreç içerisinde başarıyla yaptığı bir çok çalışmayı gündem dışına tutarak olayı farklı mecralara taşımak isteyenlere şunları söylemek isterim:  Aziz milletimizin hiçbir ferdinin, şehitlerimizin kanından rengini alan al bayrağımıza karşı yapılabilecek en ufak bir saygısızlığa tahammül göstermesi asla mümkün değildir. Bunun yanı sıra kapalı kapılar ardında terör örgütleriyle kirli pazarlıklar içerisine girenlerin, şanlı bayrağımız üzerinden siyasi rant peşine düşmeleri de asla kabul edilebilir bir durum değildir. Çünkü bu aziz millet vatanına, milletine, bayrağına kimlerin sahip çıkıp baş tacı ettiğini çok iyi bilmektedir. Ve yine bu aziz millet kimlerin vatanına, milletine, bayrağına ihanet ettiğinide, terör örgütleriyle kimlerin el ele kol kola gezdiğini de çok iyi bilmektedir. O nedenledir ki, yaşanan üzücü hadise üzerinden siyasi rant peşinde koşanların Belediyemizin millete hizmet uğruna yapmış ve yapacak olduğu bunca güzel çalışmalarına gölge etmelerine müsade etmeyeceğiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ