$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

TANITIM GÜNLERİ İÇİN İZMİRLİLER’İ BEKLİYORLAR 

TANITIM GÜNLERİ İÇİN İZMİRLİLER’İ BEKLİYORLAR 
  • 25.11.2018
  • 947 kez okundu
Reklam

Giresun Tanıtım Günleri hazırlıklarını tamamlayan Tüm Giresun Kültür Turizm Ekonomik Kalkınma İle Gelişmeleri Destekleme ve Uygulama Derneği, İzmirliler’i 24-25 Kasım tarihlerinde Karşıyaka Bostanlı Pazaryerine davet etti. 
Giresun Valiliği’nin himayelerinde Giresun Tanıtım Günleri hazırlıklarını tamamlayan Tüm Giresun Kültür Turizm Ekonomik Kalkınma İle Gelişmeleri Destekleme Derneği öncülüğünde ve ESK Organizasyon tarafından İzmir’de birincisi düzenlenecek olan Giresun Tanıtım Günleri için tüm hazırlıklar tamamlandı. 
İzmir Karşıyaka Bostanlı Pazaryerinde 24 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan resmi açılış öncesinde Giresun’un kültürünü ve doğal güzelliklerini tanıtmak adına tüm hazırlıkların yapıldığını ifade eden Dernek Başkanı Mehmet Uzun “Giresun Valiliğimizin katkıları ve İzmir Valiliğimizin ev sahipliğinde birincisini düzenleyeceğimiz İzmir Giresun Tanıtım Günleri’ne sivil toplum kuruluşlarımızla, belediyelerimizle Giresun Üniversitemizle hazır haldeyiz. Her kurum kendi alanında Giresun’u en iyi tanıtabilmek adına oluşturdukları temalarla stantlarını hazırlamış durumdalar. Buraya gelen ziyaretçilerimiz adeta Giresun’un yaylalarında dolaşıp, yöresel yemeklerinden tadabilecek ve kemençesiyle horon oynayabilecektir. Çok renkli görüntülerin yer alacağı etkinliğimizde Giresun insanının misafirperverliği de ziyaretçilerimiz tarafından test edilecektir. Biz İzmir’e ,Ege Bölgesi’ne bu bölgedeki hemşehrilerimiz için Giresun’un doğal, kültürel, değerleri adına ne varsa yaşatmaya geldik. Onlara düşen de gelip bizlerle bu güzellikleri, renkli görüntüleri birlikte paylaşmaktır. Giresun’un coşkusunu Giresun’un birlikteliğini hep beraber görelim yaşayalım istiyoruz” dedi. 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Sami gül dedi ki:

    Izmirde duzenlenen giresun tanıtım günleri ıyi tanıtım yapılamadığı için sönük geçiyor birde gorele belediyesi ve kaymakamlığı bir stand açamazmiydi.giresun valiliği organizasyonu yapanlara katılan firmalara yardımcı olmali.

  2. Avatar Sami gül dedi ki:

    Giresun tanıtım günleri izmirde yeterli tanıtım yapılmadığından zayıf geçiyor.şenlikte giresundan çok başka iller satış ve tanıtım yaptı.piraziz ve trebolu kaymakamlığına teşekkür. Göremeye teessüf ederim.

YORUM YAZ