$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

TAKIR: BU SEÇİMDE TİREBOLU KAZANACAK

CHP Tirebolu Belediye Başkan adayı Burhan Takır, 31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimlerde Tirebolu’ya yeni bir güneş doğacağını ve yepyeni projelerle kalkın hizmetine olacağını söyledi.

TAKIR: BU SEÇİMDE TİREBOLU KAZANACAK
  • 11.03.2019
  • 3.634 kez okundu
Reklam

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için Tirebolu’da Belediye Başkanlığı’na CHP’den adaylığını koyan Burhan Takır, yeni dönemde yepyeni projelerle halkın karşısına çıkacağını belirterek, “1 Nisan’da Tirebolu’ya yeni bir güneş doğacak ve kazanan Tirebolu olacak” dedi.

Daha önceden Tirebolu’da 2 dönem Belediye Başkanlığı yapan ve ilçenin sorunlarını gayet iyi bildiğini söyleyen CHP adayı Takır, “Halkımız kimin ne yapacağını gayet iyi biliyor. Biz, Tirebolu’yu seviyoruz ve halkımızı da çok iyi tanıyoruz. 2 dönem içinde ilçemize neler yaptığımızı herkes gördü. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Tirebolu’ya ve halkımıza hizmetin en iyisini sunmak ve ilçemizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için geceli-gündüzlü çalışacağız” diyerek, ilçe halkının özlemine son vereceğini söyledi.

Tirebolu’da nelerin yapılıp yapılmadığını yakından takip ettiğini ifade eden ve ilçenin sorunlarını çok iyi bildiğini kaydeden CHP Belediye Başkan adayı Takır, 31 Mart’tan sonra Tirebolu’nun çehresini değiştirmeye hazır olduklarını belirterek, “Kurduğumuz güçlü millet ittifakıyla ilçemizi en güzel şekilde yönetmeye talibiz. Millet ittifakından alacağımız güçle Tirebolu’yu arzulanan şekilde yöneteceğiz ve ilçemizi bölgenin cazibe merkezlerinden biri haline getireceğiz. Tirebolu ve halkımız hizmetin en iyisine layıktır. İşte biz bunun için tekrar yola çıktık. Ekip olarak gönlümüz ve kalbimiz Tirebolu için atıyor. Biz Tirebolu sevdasıyla yanıp tutuşuyoruz. O yüzden 31 Mart seçimlerini dört gözle bekliyoruz” şeklinde cümleler sarfetti.

Tirebolu’nun şeffaf bir yönetime ihtiyacı olduğunu ve hizmete susadığını da sözlerine ekleyen CHP Belediye Başkan adayı Takır, yeni dönemde her mahalleye ayrı ayrı projeler uygulanacağını belirterek, bu projeleri daha sonra en ince ayrıtılarıyla birlikte kamuoyuna duyuracaklarını kaydedip, 31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimlerin ilçemize ve ülkemize hayırlı-uğurlu olmasını temenni ederek tüm adaylara şimdiden başarılar dilediğini söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ