$ DOLAR → Alış: 7,62 / Satış: 7,65
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Taflanseke şebekesi yenilendi

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü tüketicilerine günümüz teknolojisine uygun, kesintisiz ve kaliteli enerji sunabilme hedefleri doğrultusunda olumsuz hava koşullarına rağmen yatırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor…

Taflanseke şebekesi yenilendi
  • 13.12.2019
  • 348 kez okundu
Reklam

Yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek abonelerine daha verimli ve kesintisiz hizmet vermek üzere çalışan Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü, Giresun İl Merkezine yaklaşık 30 kilometre mesafede bulunan İnişdibi Taflanseke Mahallesinin elektrik şebekesini 3 hafta gibi kısa bir sürede yeniledi.

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü çalışmalarda hoşgörüsünü esirgemeyen başta mahalle muhtarları olmak üzere eski şebekeden yeni şebekeye geçiş esnasında bildirimli kısa süreli kesintilere göstermiş oldukları anlayıştan dolayı mahalle sakinlerine teşekkürlerini iletti.

Çoruh EDAŞ, 29 bin 551 kilometrekarelik yüzölçümü üzerinde Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon illerinde toplam 61 ilçede yaklaşık 1.4 milyon aboneye kesintisiz, kaliteli enerji arzı ve yüksek kalitede dağıtım hizmeti vermek üzere yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Söz konusu 5 ilde bu hizmetlerin en sağlıklı şekilde yürütülebilmesi için proje ve yatırım planlamalarını en son teknolojiyle yapan Çoruh EDAŞ, faaliyet gösterdiği bölgede hizmet kalitesini yükseltmek için çalışma temposunu her gün biraz daha artırıyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ